POWRÓT DO NASZ ZESPÓŁ >

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Ukończyłam szkolenia instruktora Hatha Jogi (2012), jogi dla kobiet w ciąży (2014) oraz międzynarodowy nauczycielski RYT 200 (2023) oraz liczne warsztaty tematyczne oraz kursy doszkalające (YACEP). Joga, którą prowadzę uwzględnia potrzeby kobiecego ciała na różnych etapach życia, łagodzi fizyczne i emocjonalne objawy menopauzy, łagodzi dolegliwości bólowe kręgosłupa i stawów, wzmacnia mięśnie głębokie, w tym dna miednicy, poprawia jakość snu i równoważy układ nerwowy.   

Zapisy i cennik zajęć :

Terapia Ciała

 

KARNET 1 : 160 zł*/ miesiąc/ 4 wejścia/ sesja 75 min.  

zajęcia grupowe

 

WEJŚCIE POJEDYNCZE  : 45 zł*/ sesja 60 min.

zajęcia grupowe

 

 INDYWIDUALNE  : 170 zł*/ sesja 60 min.

 

 

 

*Podane ceny dotyczą wyłącznie zajęć oferowanych przez Małgorzatę Jachacz- Łopata.  Ceny karnetów nie obowiązują na zajęciach grupowych pozostałych nauczycieli jogi i odwrotnie- na zajęciach Małgorzaty nie obowiązują karnety innych nauczycieli jogi, pracujących w przestrzeni Dobrego Miejsca. 

 

KONTAKT :

 

DR N.MED. MAŁGORZATA JACHACZ- ŁOPATA 

tel:    696-588-345

 

 

 

 

Dr n.med. Małgorzata

Jachacz-Łopata

 

 

    Od 2008 roku zajmuję się pracą z ciałem, gdzie ruch i dotyk są moimi
głównymi narzędziami pracy. Jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną, od
początku swojej kilkunastoletniej praktyki terapeutycznej skupiałam się na pracy z kobietami.

 

Joga na początku była dla mnie drogą do odbudowy formy po urazie, a później stała się nieodłącznym elementem życia i pracy. Jest także ścieżką samorozwoju.

 

W mojej praktyce jogi łączę ruch wspierający kobiece ciało na każdym etapie życia z technikami somatycznymi, autoterapeutycznymi i wiedzą fizjoterapeutyczną. Oddech, dobra postawa, prawidłowo ułożone i odżywione narządy, umiejętność rozluźnienia, odpuszczenia i eksploracja tego, co lubi, chce i może nasze ciało oraz co mu pomaga to elementy wspólne jogi i fizjoterapii. Te dwie dziedziny mają blisko do siebie. Z wielką przyjemnością łączę wiedzę terapeutyczną z praktyką jogi, dając głębsze zrozumienie zmian i procesów, jakie zachodzą w naszym ciele.


W życiu kobiety jest kilka szczególnie wrażliwych momentów: czas dojrzewania, przygotowanie do ciąży, ciąża, czas po porodzie, menopauza, wiek mądrości oraz czas po zabiegach chirurgicznych… To etapy, które wiążą się z silnymi zmianami hormonalnymi, a tym samym z innymi reakcjami ciała, jakością tkanek, energią życiową. Niejednokrotnie ciało jest wtedy czułe na przeciążenia, a najbardziej odczuwalne są w naszym brzuchu i miednicy.


Dobry, łagodny ruch wspomaga pracę naszych narządów, poprawia elastyczność tkanek, koi układ nerwowy, leczy miejsca, które wymagają uważności, odżywia i regeneruje, pogłębia świadomość ciała i czucie oraz przede wszystkim daje szansę na lepszy kontakt ze sobą. Doświadczyłam tego osobiście szczególnie mocno, kiedy przygotowywałam się do swoich ciąż i porodów oraz wracałam do pełni sił po nich.


Zapraszam na zajęcia wszystkie kobiety, które chcą doświadczyć dobrego ruchu, poznać jogę i praktykować dla odbudowy, regeneracji i zbudowania bazy dla innych aktywności fizycznych.

 

 

 

Współzałożycielka Dobrego Miejsca

Terapia umysłu:

Anna Czajkowska

tel. 533 034 614 

email:

psychoterapia@dobremiejscebielsko.pl 

Współzałożycielka Dobrego Miejsca

Terapia ciała:

Natalia Trembla

tel. 513 555 214 

email:

terapiaciala@dobremiejscebielsko.pl