UMÓW WIZYTĘ

UMÓW WIZYTĘ

POWRÓT DO OFERTY- ODDECH>

Zapraszam do kontaktu!

POWRÓT DO NASZ ZESPÓŁ >

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapraszam na trening oddechu metoda Butejki każdego, kto potrzebuje zredukować stres, odzyskać spokój umysłu i odzyskać witalność.   

Terapia Oddechu- Metodą Butejki 

Justyna  Sznabel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

Kiedy czytasz ten tekst, Twoje ciało zajmuje się oddychaniem. Zero myślenia, to dzieje się samo. A jednak moment dalej robisz głębszy wdech, rozszerzasz nozdrza i wzdychasz. Tak! To był pierwszy krok do świadomego oddechu!

 

Temat oddechu zgłębiałam od lat. Czytam o tym, praktykuję jogę i zajmuję się aromaterapią. Gruntowną wiedzę na temat oddechu funkcjonalnego zdobyłam podczas szkolenia oddechowego u Patrica McKeown. Dzięki temu zwiększyłam świadomość ciała i kontroli myśli. Dziś technika oddychania metodą Butejki jest integralną częścią mojego życia.

 

Oddech to moja kotwica do TU I TERAZ. Delikatny wdech i powolny wydech jak fale oceanu rytmicznie wyciszają umysł. Doświadczam chwili niemyślenia. Oddychanie metodą Butejki obejmuje ćwiczenia, które uczą wstrzymywania oddechu i oddychania wolniej i głębiej. Regularne ćwiczenia prowadzą do holistycznych zmian w ciele. Trening zwiększa wytrzymałość fizyczną i wzmacnia układ odpornościowy. Koniec z zadyszką podczas ćwiczeń, otwartą buzią (w dzień i w nocy), chrapaniem i bezdechem sennym. Będziesz miał/a więcej energii i lepiej się wyśpisz. Zapomnisz co to chroniczne zmęczenie czy worki pod oczami.

 

Praca z oddechem pomaga dzieciom i dorosłym zmniejszyć objawy nawracającego nieżytu nosa i astmy. Łagodny i wolny oddech z pewnością sprawdzi się jako technika uzupełniająca leczenie depresji, stanów lękowych czy nerwic. Technika Butejki skutecznie zmniejsza niepokój, ponieważ uczy ludzi, jak obserwować tętno i reakcje ciała. Ćwiczenia oddechowe dają poczucie spokoju i relaksu. Reedukacja oddychania oparta na metodzie oddychania Butejki, to systematyczne podejście, które przyspiesza zdolność organizmu do wygodnego oddychania przez nos w dzień i w nocy.

 

 

Współzałożycielka Dobrego Miejsca

Terapia umysłu:

Anna Czajkowska

tel. 533 034 614 

email:

psychoterapia@dobremiejscebielsko.pl 

Współzałożycielka Dobrego Miejsca

Terapia ciała:

Natalia Trembla

tel. 513 555 214 

email:

terapiaciala@dobremiejscebielsko.pl 

CENA :

160 zł/  sesja 90 min.  

 

KONTAKT:

JUSTYNA SZNABEL 

tel:    723-080-875

mail:    oddech@dobremiejscebielsko.pl