Psycholog  

Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Specjalista w dziedzinie psychogeriatrii i neuropsychologii

UMÓW WIZYTĘ

UMÓW WIZYTĘ

POWRÓT DO OFERTY- UMYSŁ >

Zapraszam do kontaktu

CENNIK:
 

  • Konsultacja psychologiczna – 160 zł / 50 min
  • Psychoterapia indywidualna – 160 zł / 50 min
  • Konsultacja psychologiczna online – 160 zł / 50 min
  • Psychoterapia indywidualna online – 160 zł / 50 min.
     

 

KONTAKT:

 

Sylwia Świtała

tel:  693 155 638

mail: sylswi@gmail.com

 

 

POWRÓT DO NASZ ZESPÓŁ >

Psychoterapia

Sylwia Świtała - psychoterapeuta, psycholog

 

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w procesie kształcenia w Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowym w Krakowie „Ter-Cognitiva”, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Ze względu na obszar moich zainteresowań ukończyłam studia podyplomowe na kierunkach „Psychogeriatria z elementami neuropsychologii” na Wydziale Lekarskim w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz „Neuropsychologia kliniczna i diagnoza neuropsychologiczna w ujęciu praktycznym” na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Katowicach. Stawiam na ciągłe podnoszenie swoich kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i konferencjach. Moja praca podlega superwizji.

 

Dotychczasowe doświadczenie zdobywałam m.in. na Dziennym Oddziale Psychogeriatrycznym w 116 Szpitalu Wojskowym w Opolu, w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej oraz na Całodobowym Oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej i w Poradni Zdrowia Psychicznego Bielskiego Centrum Psychiatrii w Bielsku-Białej, z którym do dziś jestem związana.

 

W pracy terapeutycznej ważne jest dla mnie zbudowanie relacji opartej na zaufaniu, empatii oraz poczuciu bezpieczeństwa. Spotkania odbywają się w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej szczerości i otwartości. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dopasowując narzędzia pracy do zgłaszanych problemów.

 

Serdecznie zapraszam do siebie osoby powyżej 17 roku życia, które na co dzień zmagają się z chorobą psychiczną i/lub somatyczną oraz po kryzysach życiowych. Szczególnie jest mi bliska praca z osobami doświadczającymi depresji, zaburzeń lękowych, choroby afektywnej dwubiegunowej, schizofrenii, PTSD, zaburzeń osobowości. Wspieram osoby zmagające się z chorobami metabolicznymi, kardiologicznymi endokrynologicznymi, nowotworami oraz po zabiegach chirurgicznych. Zapraszam do siebie osoby, które chcą zrozumieć własne mechanizmy: perfekcjonizmu, nadmiernego zamartwiania się lub analizowania sytuacji, stałego odczuwania smutku i przygnębienia, trudności w podejmowaniu decyzji, niskiego poczucia wartości, nieumiejętności stawiania granic lub osoby, które chcą popracować nad sobą w celu rozwoju osobistego.

 

Pracuję stacjonarnie, zdalnie oraz w wersji hybrydowej (online i na miejscu). W środy jestem dostępna gabinetowo, w pozostałe dni online.

 

Współzałożycielka Dobrego Miejsca

Terapia umysłu:

Anna Czajkowska

tel. 533 034 614 

email:

psychoterapia@dobremiejscebielsko.pl 

Współzałożycielka Dobrego Miejsca

Terapia ciała:

Natalia Trembla

tel. 513 555 214 

email:

terapiaciala@dobremiejscebielsko.pl 

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!