UMÓW WIZYTĘ

UMÓW WIZYTĘ

POWRÓT DO OFERTY- UMYSŁ >

Zapraszam do kontaktu

CENNIK:

 

Psychoterapia indywidualna  160 zł / 50 min. 

Psychoterapia w języku angielskim lub włoskim 200 zł / 50 min.

 

 

KONTAKT:

 

PSYCHOTERAPIA DOBRE MIEJSCE

tel:    723-412-989

mail:    psychoterapia@dobremiejscebielsko.pl

 

 

POWRÓT DO NASZ ZESPÓŁ >

Psychoterapia

Izabella Sywak - Imperatori

 psycholog, psychoterapeuta

 

 

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. W Dobrym Miejscu przyjmuję w formie zdalnej oraz stacjonarnej, cyklicznie, z pacjentami w procesach psychoterapii.

 

Wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe zdobywałam w Wielkiej Brytanii, gdzie ukończyłam psychologię na Coventry University, oraz szkołę psychoterapii integratywnej akredytowanej przez National Counselling and Psychotherapy Society, a także kurs  terapii REBT w Ellis Institute na University of Birmingham. Obecnie kształcę się w nurcie psychoanalitycznym w KSPP w Krakowie.

 

Pomagam osobom cierpiącym, które dotkliwie przeżywają swoje problemy, trudności, kryzysy, lęki, stres, samotność, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia osobowości, obniżenia nastroju, brak zadowolenia z życia, niesatysfakcjonujące relacje  lub związki.

 

Celem mojej wspólnej pracy z pacjentem, w bezpiecznej przestrzeni gabinetu jest odkrywanie nieświadomych przyczyn emocjonalnych problemów. To właśnie głębsze rozumienie siebie i samoświadomość pomagają nam budować bardziej satysfakcjonujące relacje z sobą samym i z innymi ludźmi, a także pomagają żyć w pełniejszy i bardziej spełniony sposób. 

 

Częścią procesu terapeutycznego jest odkrywanie zasobów i możliwości przy wsparciu relacji terapeutycznej. W mojej pracy skupiam się przede wszystkim na indywidualnych znaczeniach i sensach. Oznacza to dla mnie, że nie jest tak ważne, jak pewne sprawy są postrzegane i oceniane powszechnie, ważne jest przede wszystkim to, jak sprawy się mają dla Ciebie.

 

Konsultacje oraz sesje psychoterapeutyczne prowadzę w języku polskim, angielskim i włoskim. 

 

 

 

 

Współzałożycielka Dobrego Miejsca

Terapia umysłu:

Anna Czajkowska

tel. 533 034 614 

email:

psychoterapia@dobremiejscebielsko.pl 

Współzałożycielka Dobrego Miejsca

Terapia ciała:

Natalia Trembla

tel. 513 555 214 

email:

terapiaciala@dobremiejscebielsko.pl 

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!