UMÓW WIZYTĘ

UMÓW WIZYTĘ

POWRÓT DO OFERTY- UMYSŁ >

Serdecznie zapraszam do kontaktu i  wspólnej pracy terapeutycznej osoby dorosłe (w tym pary) oraz młodzież od 14 roku życia, które doświadczają przesileń emocjonalnych lub duchowych, trudności relacyjnych lub innych blokad w kontakcie ze światem. Wierzę że intymna i pełna dialogu relacja terapeutyczna, mimo że często jest trudna i bolesna, przynosi ostatecznie niepowtarzalną wartość i pozwala nam żyć w sposób pełniejszy i bardziej świadomy.

 

Zapraszam do kontaktu

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

CENNIK:

 

  • Psychoterapia indywidualna  160 zł/ 50 min.  

 

KONTAKT:

 

PSYCHOTERAPIA DOBRE MIEJSCE

tel:    600-812-769

mail: psychoterapia@dobremiejscebielsko.pl

POWRÓT DO NASZ ZESPÓŁ >

Współzałożycielka Dobrego Miejsca

Terapia umysłu:

Anna Czajkowska

tel. 533 034 614 

email:

psychoterapia@dobremiejscebielsko.pl 

Współzałożycielka Dobrego Miejsca

Terapia ciała:

Natalia Trembla

tel. 513 555 214 

email:

terapiaciala@dobremiejscebielsko.pl 

Psychoterapia

Bartosz Obracaj - Psychoterapeuta

 

Jestem psychoterapeutą w procesie kształcenia w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Moja praca poddawana jest superwizji zgodnie z wysokimi standardami EAGT (European Association for Gestalt Therapy). Uczestniczę również w regularnej terapii indywidualnej i grupowej.

 

W terapii Gestalt uważa się, że wszyscy posiadamy unikalne zasoby, które pozwalają nam na uwolnienie się od blokad i ograniczeń, pojawiających się na różnych etapach życia.

 

W procesie terapii, wspierani przez terapeutę, docieramy stopniowo do tych zasobów, odkrywając jednocześnie swoje prawdziwe ja i poszerzając świadomość siebie oraz otaczającego świata. Stajemy się bardziej odpowiedzialni za swoje emocje i relacje z otoczeniem.

 

Gestalt to także głęboki kontakt i praca z ciałem, w którym zapisane są wszystkie emocje i doświadczenia naszego życia. W trakcie terapii zachęcam do próby rozpoznania sygnałów płynących z ciała, gdyż bardzo często jest to pierwsza i najbardziej trafna podpowiedź, w którym kierunku terapeutycznym podążyć.

 

W terapii Gestalt fascynuje mnie otwartość, wielowymiarowość i całościowe spojrzenie na drugiego człowieka z jego ciałem, umysłem, emocjami i duszą.