POWRÓT DO NASZ ZESPÓŁ >

Zapisy i cennik zajęć :

Terapia Ciała

 

KARNET 1 : 190 zł*/4 wejścia/  sesja 90 min.  

KARNET 2 : 270 zł*/6 wejść/  sesja 90 min.  

zajęcia grupowe

 

WEJŚCIE POJEDYNCZE  : 50 zł*/ sesja 90 min.

zajęcia grupowe

 

INDYWIDUALNE : 170 zł*/ sesja 90 min.

 

*Podane ceny dotyczą wyłącznie zajęć oferowanych przez Monikę Nastańską.  Ceny karnetów nie obowiązują na zajęciach grupowych pozostałych nauczycieli jogi i odwrotnie- na zajęciach Moniki nie obowiązują karnety innych nauczycieli jogi, pracujących w przestrzeni Dobrego Miejsca. 

 

KONTAKT :

 

MONIKA NASTAŃSKA 

tel:    600-326-379

 

 

 

 

 

 

Monika Nastańska

 

 

 

 

Jestem certyfikowaną nauczycielką Jogi Kundalini The Aquarian Teacher (w Kundalini Research Institute). Obecnie zgłębiam wiedzę kursu z poziomu II.  Moje imię jogiczne to Tej Kiret.  Joga zafascynowała mnie około 20 lat temu, kiedy poszukiwałam sposobów radzenia sobie ze stresem, który mocno odbijał się na moim zdrowiu. Ćwiczenia, oddech i medytacje stały się na tyle skuteczne, że weszły w moją codzienną rutynę i pomogły przywrócić równowagę w ciele i dobre samopoczucie.

 

Z Jogą Kundalini spotkałam się po raz pierwszy w Indiach w 2020 roku i niemal od razu poczułam, że to jest "TO". Dzięki regularnym praktykom zmienia się cała biochemia w naszym układzie, przywracając nasz naturalny stan witalności, dobrostanu i wewnętrznego spokoju.

 

Efekty, jakie przynosi Joga Kundalini są tak skuteczne i odczuwalne, że postanowiłam zrobić kurs nauczycielski i dzielić się tą technologią z innymi.

 

Serdecznie zapraszam na zajęcia. 

 

 

 

 

 

 

 

Współzałożycielka Dobrego Miejsca

Terapia umysłu:

Anna Czajkowska

tel. 533 034 614 

email:

psychoterapia@dobremiejscebielsko.pl 

Współzałożycielka Dobrego Miejsca

Terapia ciała:

Natalia Trembla

tel. 513 555 214 

email:

terapiaciala@dobremiejscebielsko.pl