W 2021 roku utworzyłam w Łodygowicach miejsce do pięknych spotkań i praktyki jogi Jogiczny Zakątek, który współtworzy energia coraz większej ilości osób. Pasjonuje się energiami, ich przejawami w różnych aspektach a nieodłącznymi towarzyszami mojego życia są Anioły, które bezpiecznie prowadzą mnie ziemskimi ścieżkami, pozwalając w zaufaniu, przyjmować wszystko co nowe. Swoją wiedzą płynącą z serca dzielę się podczas tematycznych rozwojowych warsztatów.

 

Terapia ciała

Zapisy i cennik zajęć:

 

KARNET 1 : 160 zł*/ 4 wejścia/  ważny 4 tygodnie   

zajęcia grupowe

 

KARNET 2 : 290 zł*/ 8 wejść/ ważny 8 tygodni

zajęcia grupowe

 

WEJŚCIE POJEDYNCZE  : 50 zł*/ sesja 

zajęcia grupowe

 

* NA KURSY OBOWIĄZUJĄ INNE OPŁATY POZAKARNETOWE- SZCZEGÓŁY U PROWADZĄCEJ MARZENY NIKIEL

 

*Podane ceny dotyczą wyłącznie zajęć oferowanych przez Marzenę Nikiel.  Ceny karnetów nie obowiązują na zajęciach grupowych pozostałych nauczycieli jogi i odwrotnie- na zajęciach Marzeny nie obowiązują karnety innych nauczycieli jogi, pracujących w przestrzeni Dobrego Miejsca. 

 

 

KONTAKT:

 

MARZENA NIKIEL 

tel:    603-682-166

 

 

 

 

 

POWRÓT DO NASZ ZESPÓŁ >

Współzałożycielka Dobrego Miejsca

Terapia umysłu:

Anna Czajkowska

tel. 533 034 614 

email:

psychoterapia@dobremiejscebielsko.pl 

Współzałożycielka Dobrego Miejsca

Terapia ciała:

Natalia Trembla

tel. 513 555 214 

email:

terapiaciala@dobremiejscebielsko.pl 

 

Marzena Nikiel-

Jogiczny Zakątek 

 

 

 

 

 

 

 

     Mam na imię Marzena i z radością powitam Cię na swoich zajęciach jogi a także na tematycznych spotkaniach warsztatowych. Moje spotkanie z jogą miało miejsce 13 lat temu a zainicjował je bolący kręgosłup. Regularna praktyka dość szybko zniwelowała ból i zaczęła odkrywać mnóstwo innych dobrodziejstw i przemian.


Ukończyłam 4,5 letnią nauczycielską szkołę jogi w Krakowie metodą Iyengara- ten rodzaj jogi stosuje bardzo dokładne spojrzenie na precyzyjne wykonanie pozycji, dba o detale i głębokie zrozumienie mechaniki asany co sprawia że jest doskonałym punktem startowym dla początkujących, dla osób pragnących ulepszyć swoją praktykę oraz dla tych którzy maja specyficzne problemy zdrowotne.


Uczestniczę cyklicznie w rozwojowych kursach i warsztatach. Pamiętając, że spotkanie z jogą zapoczątkował mój kręgosłup, duży rozwój kładę w tym kierunku, by poprzez dobór odpowiednich szkoleń i literatury pomóc wszystkim, którzy zmagają się z przewlekłymi bólami i są otwarci na przyjęcie dobrodziejstw płynących z praktyki jogi.


Posiadam certyfikacje ukończenia szkoleń: Instruktora Jogi Polskiej Akademii Kultury i Sportu, vinyasa jogi Yacep yoga Alliance, jogi dla kobiet w ciąży oraz jogi powięziowej Olala Yoga & Pilates School. Smakuję i przejawiam nauczanie jogi w różnych jej stylach, Iyengar, hatha, vinyasa, asthangha. Ta różnorodność wyzwala we mnie kreatywność i możliwość dopasowania zajęć do różnych grup.

 

 

 

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!