UMÓW WIZYTĘ

UMÓW WIZYTĘ

POWRÓT DO OFERTY- UMYSŁ >

Zapraszam do kontaktu

CENNIK:
 

Psychoterapia indywidualna 160 zł / 50 min. 

 

Konsultacja rodzicielska 220zł / 50 min

 

KONTAKT:

 

ANNA CZAJKOWSKA 

tel:    533-034-614

mail:    psychoterapia@dobremiejscebielsko.pl

 

 

POWRÓT DO NASZ ZESPÓŁ >

Kładę duży nacisk na intymną relację, która rodzi się podczas rozmów o przeżyciach pacjenta, a oparte jest to na zgodzie aby zająć się wspólnie jego cierpieniem. Poprzez zobaczenie i nazwanie wielu nieuświadomionych wywołujących lęk i cierpienie aspektów swego funkcjonowania, człowiek może odczuć ulgę, poczuć jak staje się na nowo sobą, uporządkowywać wewnętrzny chaos i rozwijać się.

Psychoterapia

Anna Czajkowska - psychoterapeuta, psycholog, pedagog

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Do wspólnej pracy zapraszam dorosłych, którzy doświadczają problemów emocjonalnych w relacjach, w życiu prywatnym oraz w zawodowym. Wspieram ludzi mających trudność w utrzymaniu bliskości w relacjach, rozpoznawaniu i kierowaniu swoimi emocjami, żyjących z poczuciem dominacji złości, smutku, zazdrości, lęku, wstydu i innych trudnych uczuć. Ponadto pracuję z osobami które chcą bliżej poznać siebie, mechanizmy kierujące decyzjami i zachowaniami, przyglądać się sobie, a tym samym rozwijać się i podnosić jakość relacji z innymi oraz ze sobą. Oferuję również wsparcie w formie poradnictwa dla rodziców doświadczających trudności w relacji z młodzieżą i dziećmi w każdym wieku.

 

Podczas pracy psychoterepautycznej stosuję metody terapii psychoanalitycznej i systemowej. Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz pedagogiem specjalizującym się w resocjalizacji młodzieży. Założyłam Szkołę Życia w Rodzinie, w ramach której prowadzę seminaria wspierające rodziców w relacjach z dziećmi i nastolatkami. Pracuję w oparciu o wysokie standardy i zasady ustalone przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej, w którym jestem członkiem nadzywyczajmym.

 

Swoją pracę poddaję regularnej, cotygodniowej superwizji psychoanalitycznej. Doświadczenie w pracy terapeutycznej zdobywałam podczas stażu zawodowego na Klinicznym Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic we Wrocławiu oraz wieloletniej pracy z dorosłymi i młodzieżą, w ośrodkach resocjalizacyjnych i opiekuńczo - wychowawczych, a także pracując w zespole psychologiczno- pedagogicznym w szkole gimnazjalnej. W prywatnym gabinecie prowadzę psychoterapię indywidualną oraz poradnictwo psychologiczno- pedagogiczne dla rodziców dzieci od narodzin.

 

 

 

 

Współzałożycielka Dobrego Miejsca

Terapia umysłu:

Anna Czajkowska

tel. 533 034 614 

email:

psychoterapia@dobremiejscebielsko.pl 

Współzałożycielka Dobrego Miejsca

Terapia ciała:

Natalia Trembla

tel. 513 555 214 

email:

terapiaciala@dobremiejscebielsko.pl 

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!